Ceren Tekstil

İthalat

İthalat Bölümü olarak temel felsefemiz; tekstil alanında fark yaratan ürünlerimizi yurtdışındaki müşterilerimize Ceren Tekstil güvencesi ve kalitesi ile son derece hızlı bir şekilde ulaştırmaktır.

Üretiminde Avrupa’nın önde gelen firmalarından biri olan Ceren Tekstil, Türkiye tekstil ihracatının büyük kısmını üstlenirken, iç ve dış piyasalardaki pazar payını da her geçen gün artırmaktadır.

Türkiye’nin konum itibari ile Avrupa’ya yakın olmasının avantajına da sahip olarak, sıklıkla yenilenen kartelalarımızın dağıtımını tüm müşterilerimize istenilen zamanda yapmakta, ürün teslimatını en hızlı şekilde sağlamaktayız.

Ceren Tekstil olarak; hiç bitmeyen dinamizmimiz ve geniş ufkumuzla dünya modasına yön veren dev markalarla çalışıyoruz.

Farklı ve yaratıcı tasarımlara sahip yeni fantezi iplikler üreterek, firmalara geniş bir ürün yelpazesi sunarken, tasarımcılara da esin kaynağı olmaktayız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, teknik bilgi ve becerilerimizi daha da ileri götürmeyi amaçlıyoruz.

Yüksek esneklik ve yenilikçi çalışma sistemimiz ile tam da müşterilerimizin ihtiyacı olan ve fark yaratan ürünleri sunarken; müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Yüksek kalite standartlarıyla sunduğumuz hizmet anlayışımız ve gün geçtikçe genişleyen müşteri portföyümüzle, Ceren Tekstil olarak; tüm müşterilerimizin beklentilerini daha yukarı taşıyabilmek için çalışıyoruz.

Çağdaş vizyonumuzla sadece bugün değil; yarın ve her zaman tercih edilen bir firma olma yolunda dünya pazarında emin adımlarla ilerliyoruz.