Ceren Tekstil

Şirket Profili

Firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek tekstili ve teknolojik yenilikleri bir bütün içinde yürütmeyi başaran ender firmalardan olduğunu yapmış olduğu yeni atılımlarla kanıtlamıştır.

Dokuma makineleri ile ev tekstili ve perde sektöründe de yenilikçi olmayı hedefleyen firmamız prensiplerinin birinci ve vazgeçilmez unsuru olan kaliteli ürün anlayışını müşterilerine daima hissettirmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli ürünün; kaliteli hammaddeden, profesyonel işçilik ve ekip çalışmasından geçtiğinin bilincinde olan firmamız ülkemizde hammadde üretiminde kulvarlarının öncüleri olan üreticilerden aldiği kaliteli hammaddeyi kusursuz işçilik ve ekip çalışmasıyla kaliteli ürün = müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi başaran ender firmalardandır.

Ürün çeşitliliği yönünden bir çok sektöre hitap eden ürünlerimiz ev tekstilinde masa örtüsü, perde, yatak örtüsü, havlu, peçete, yastık, giyim sektöründe bayan ve çocuk giysilerinde çorap, iç çamaşırı, gecelik ve fantazi ürünlerinde gelinlik ve abiye kıyafetlerinde kullanılmaktadır.